Informācija par par Valsts policijas reģionālo pārvalžu struktūru
13.aug 2009
Valsts policija informē, ka no 2009.gada 1.septembra Valsts policijā darbu uzsāk piecas reģionālās pārvaldes, lai realizētu reģionālo reformu.
Rīgas reģiona pārvalde, ko veido no Rīgas reģiona pārvaldes, Ogres rajona policijas pārvaldes, Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes. Vidzemes reģiona pārvalde, ko veido no Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Limbažu, Cēsu, Madonas un Valkas rajona policijas pārvaldēm. Zemgales reģiona pārvalde, ko veido no Jelgavas pilsētas un rajona policijas pārvaldes, Aizkraukles, Jēkabpils, Dobeles, Bauskas un Tukuma rajona policijas pārvaldēm. Kurzemes reģiona pārvalde, ko veido no Liepājas un Ventspils pilsētas un rajona policijas pārvaldēm, Kuldīgas, Saldus un Talsu rajona policijas pārvaldēm. Latgales reģiona pārvalde, ko veido no Rēzeknes un Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvaldēm, Balvu, Ludzas, Krāslavas un Preiļu rajona policijas pārvaldēm.
Noteikti reģionālo pārvalžu centri: Rīgas reģiona pārvaldes centrs – Rīga. Vidzemes reģiona pārvaldes centrs – Valmiera. Zemgales reģiona pārvaldes centrs – Jelgava. Kurzemes reģiona pārvaldes centrs – Liepāja. Latgales reģiona pārvaldes centrs – Daugavpils.
No 2009.gada 1.septembra tiks likvidēta Valsts policijas Dzelzceļa policijas pārvalde, kuras funkcijas tiks nodotas Valsts policijas reģionālajām pārvaldēm.
Andra Miklucāne
67226536









